World festival of first animations
October
5-8
2022
hu en

Programnaptár

Kattints az ikonokra a programok szűréséhez!
További programok
Egészestés filmek
Fiatal rendezők versenyprogram
Gyerekfilmes versenyprogram
PrimaTeen versenyprogram
Primanima Masters versenyprogram
Night moves panorámaprogram
Fórum
Mesterkurzus
Koncert
Q & A
Ingyenes
Csak magyarul
Gyerekprogram
09:30 - 10:30
Városi Ifjúsági Klub
Gyerekfilmes versenyprogram 6. (11-14 év)
(ISM.)
10:00 - 11:00
BABtér – Budaörsi Animációs Bázis és Kreatív Tér
A médium játékos felfedezése Fokion Xenos-szal: Így készült a Hőhullám
10:00 - 11:15
Jókai Mór Művelődési Ház
Rutkai Bori Banda
10:30 - 11:45
BABtér (emeleti vetítő)
„Múló Idő: Itt és ott” (Panorámaprogram)
10:45 - 11:45
Városi Ifjúsági Klub
Gyerekfilmes versenyprogram 5. (11-14 év)
(ISM.)
11:15 - 12:15
BABtér – Budaörsi Animációs Bázis és Kreatív Tér
Kísérletek tükre: Így keverd a művészeti ágakat Thomas Renoldnerrel
11:30 - 12:30
Jókai Mór Művelődési Ház
Gyerekfilmek a MOME műhelyéből
12:45 - 13:45
Jókai Mór Művelődési Ház
Gyerekfilmes versenyprogram 1. (3-6 év)
(ISM.)
13:00 - 14:00
Városi Ifjúsági Klub
Gyerekfilmes versenyprogram 4. (7-10 év)
(ISM.)
13:45 - 15:15
BABtér – Budaörsi Animációs Bázis és Kreatív Tér
Érték vagy termék? Gyerek- és ifjúsági tartalmak a visegrádi országokból
14:00 - 14:45
Jókai Mór Művelődési Ház
Gyerekfilmes versenyprogram 2. (3-6 év)
(ISM.)
14:30 - 15:30
Városi Ifjúsági Klub
Gyerekfilmes versenyprogram 3. (7-10 év)
(ISM.)
15:30 - 17:00
BABtér – Budaörsi Animációs Bázis és Kreatív Tér
Az animációs szakma érdekvédelme
15:30 - 16:45
Jókai Mór Művelődési Ház
Primanima Masters versenyprogram 3
(ISM.)
16:00 - 17:15
Városi Ifjúsági Klub
PrimaTeen versenyprogram 1. (13-15 év)
(ISM.)
17:30 - 18:45
Városi Ifjúsági Klub
PrimaTeen versenyprogram 2. (16-18 év)
(ISM.)
17:45 - 19:15
Jókai Mór Művelődési Ház
Átkelés + Az üdvösségnek nincs neve (kísérőfilm)
18:00 - 19:15
BABtér – Budaörsi Animációs Bázis és Kreatív Tér
Primanima Masters versenyprogram 4
(ISM.)
19:00 - 20:15
Városi Ifjúsági Klub
Fiatal rendezők versenyprogram 4
(ISM.)
19:30 - 20:30
Jókai Mór Művelődési Ház
Díjkiosztó
21:00 - 22:00
Jókai Mór Művelődési Ház
A Primanima 2022 legjobb filmjei
22:30 - 23:45
BABtér (emeleti vetítő)
Night Moves 1: Családban marad
23:00
BABtér – Budaörsi Animációs Bázis és Kreatív Tér
Primaparty
(BABtér Csevegő)
VIK
BABtér
JMMH
BABtér (Small Hall)
9 - 10
10 - 11
11 - 12
12 - 13
13 - 14
14 - 15
15 - 16
16 - 17
17 - 18
18 - 19
19 - 20
20 - 21
21 - 22
22 - 23
23 - 24